Tam 30 Yıldır,,
Yükünüz Yükümüzdür...
Tam 30 Yıldır, Yükünüz Yükümüzdür...,
Tam 30 Yıldır, ,
Yükünüz Yükümüzdür...
Önceki
Sonraki
Büyük Yüksel Damper

BüyükYüksel Damper 1989 yılında kurulmuş ve faaliyet alanında üretime başlamıştır. Üretime sırasıyla Konya Karatay Sanayi ‘nde başlamış, üretimini ve hedeflerini büyüterek Özel Organize Büsan Sanayi’nden sonra 2. Organize Sanayinde üretimine devam etmiştir. 2003 ten günümüze yaptığı önemli ihracatlarla çeşitli kurumlardan sertifikalar almış ve satış ağına yurt dışı piyasasını da eklemiştir.

Haberler
& Duyurular
ZEMİNDEN BOŞALTMA YARI RÖMORK

Mobil Kayar Zemin Sistemleri Uzun süredir üzerinde çalıştığımz sektörümüze değer katacak “Mobil Kayar Zemin Sistemleri” çözümünü yarı römork ve römork tipi üst yapılar için ürettik. Gelişti

İHH MOBİL KLİNİK

İHH ( İNSANİ YARDIM VAKFI ) YEMEN DE UYGULAYACAĞI YARDIM PROJESİ KAPSAMINDA MOBİL KLİNİK UYGULAMASI İÇİN FİRMAMIZI TERCİH ETMİŞTİR. BU KAPSAM DA FİRMAMIZ BÜNYESİNDE PROJESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN 8 ADET MOBİL KLİNİK ARAÇLARIN ÜRETİMİ TAMAMLANMIŞTIR. BU BÜYÜK İNSANİ YARDIM PROJESİNİN BİR PARÇASI OLMAKTAN DOLAYI MUTLULUK DUYUYORUZ.

Damper Nedir? Çeşitleri Nelerdir?

Kelime anlamı olarak Damper; amortisör yani titreşim ve sesi azaltmak için kullanılan eleman anlamına gelmektedir. Kamyonlarda ve yük taşıyan büyük araçlarda kasa kısmını kaldırmaya yarayan ve kamyonun ağırlığını dengede tutmayı sağlayan mekanizma anlamındadır. Damper, taşımacılık sektöründe bütün olarak algılanmaktadır. Damper denildiği v

ROKETSAN & YükselDAMPER İş Birliği

ROKETSAN – Yüksel Damper özel bir Proje çalışması için görüşmektedir. Savunma Sanayi ne yönelik bu proje çalışması olumlu sonuçlanmış ve proje tarafımızdan Roketsan'a teslim edilmiştir.

Tutkal Taşıyıcı Yarı Römork

Türkiye'nin önde gelen orman ürünleri firmalarından IŞIK AHŞAP için imalatını gerçekleştirdiğimiz hem kuru hem de sıvı yük taşıması için tasarladığımız özel üretim TUTKAL TAŞIYICI yarı römork müşterimize teslim edildi.

Türkiye'de İlk Defa

Hem tanker hem kuru yük taşımak için 2 aracınız olmasına artık gerek yok; biz sıvı ve kuru yük taşımak için bunu bir dorsede tasarladık. Sektörde öncülük etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

E-Katalog

Ürün kataloğumuzu inceleyin,
dilerseniz bilgisayarınıza indirin...